תקציר השבוע- שבוע פעילויות של להקת מתופפי המדבר.

להקת מתופפי המדבר עברה שבוע עמוס בהופעות וסדנאות שונות, בואו נסתכל מקרוב על נקודות השיא של כל יום.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 יום ראשון – מופע סוף שנה מתופפים ושרים בגן הילדים: השבוע נפתח במופע סוף השנה של להקת מתופפי המדבר בגן ילדים מקומיים. הלהקה הפגינה את כישרונה ושמחה את הצעיר הצעיר עם ביטים קצביים וביצועים אנרגטיים. הייתה זו חוויה משמחת גם לחברי הלהקה וגם לילדים.

 

 יום שני – בר מצווה בכותל עם סאלי חזן פייטן : ביום שני התכבדו להקת מתופפי המדבר להופיע בטקס בר מצווה שנערך בכותל המערבי בירושלים. יחד עם סאלי החזן פייטן, והסולן המוכשר, הלהקה יצרה אווירה קסומה והוסיפה נופך לחגיגה ייחודית. המקצבים הקצביים של התופים ותהלוכת החתנים השלימו את התפילה המסורתית בהנחיית סאלי והפכו את הטקס למיוחד עוד יותר.

יום שלישי – סדנת תיפוף לילדים אוטיסטים: בהמשך למחויבותנו לערבות בקהילה, ערכה להקת מתופפי המדבר סדנת תיפוף לילדים אוטיסטים. בשיתוף עמותת IAS בקרית גת, הלהקה שאפה להעניק חוויה טיפולית ומהנה לילדים, באמצעות קצב ומוזיקה סייעה הסדנא לילדים לבטא את זה ולפתח את המיומנויות הטבעיות שלהן. ברגישות מיוחדת שעוברת מדור לדור אנחנו מציעים סדנת תיפוף איכותית שפיתחנו במשך השנים.

יום רביעי – בר מצווה במסעדת יאקוטה: הכישרונים הצעירים שלנו נהוראי ובן שוב זכו לתשואות ומחמאות כשהופיעו בחגיגת בר מצווה יוקרתית שהתקיימה במסעדת יאקוטה הנודעת בבאר שבע. המקצבים הכובשים והאנרגיה התוססת של חברי הלהקה הוסיפו רובד נוסף של ריגוש לאירוע, ועשה אותו לחוויה שתזכר לכל החיים.

 יום חמישי – הפקת בר מצווה בכותל : חוזרים לכותל, להקת מתופפי המדבר השתתפה בהפקת בר מצווה נוספת של הפקות. ההופעות הקצביות שהלהיבו את האווירה החגית ויצרו חוויה מעצימה לנער בר המצווה ולמשפחתו. הבחירה של הלהקה להחדיר לכל טקס בר מצווה מקצבים מודרניים לצד הקפדה של נראות מסודרת הפכו את מתופפי המדבר לבחירה מבוקשת לאירועים כאלה.

 

 יום שישי – סדנת תיפוף וקבלת שבת : לסיום השבוע הוזמנה להקת מתופפי המדבר לערוך סדנת תיפוף וקבלת שבת בראש העין. הסדנא נתנה הזדמנות למשתתפים ללמוד ולחוות את הכוח של הקצב, כשקבלת השבת איפשרה לכולם להתכנס ולחגוג את תחילת סוף השבוע בצורה שמחה וקצבית.

לסיכום, להקת מתופפי המדבר עברה שבוע עמוס באירועים, שהפגין את את הכישרון והתשוקה של החברה הצעירים ממתופפי המדבר, למוזיקה. ילדים ואירועים שמחפשים שמחת אמת וחוויה משמעותיות.