בר מצווה בסוסיא

בר מצווה בסוסיא עם

בר מצווה בסוסיא עם להקת מתופפי המדבר,

אירוע שתזכרו כל החיים!


רוצים לחגוג אירוע בר מצווה בסוסיא?

התקשרו עכשיו – 052-4457700


עלייה לתורה בבית כנסת העתיק בעיר סוסיא הקדומה
כהורים לילד החוגג בר מצווה אתם בוודאי מתלבטים היכן לחגוג את יום העלייה לתורה, האופציות העומדות בפניכם מגוונות ומתחלקות על פי רוב בין אירוע בר מצווה באולם שמחות לבין אירוע שובר שיגרה כמו בר מצווה עם ערך יהודי ומשמעות לצד חוויה מרתקת שקושרת את חתן בר המצווה לשרשרת הדורות של העם היהודי, האופציה הראשונה דיי ברורה ושגרתית אירוע ערב באולם שמחות או גן אירועים, עם הדיג'יי והעוף..

לעומת זאת אם אתם מחפשים אירוע בר מצווה כזה שייזכר לכל החיים, עם משמעות וערך אתם יכולים לחגוג בר מצווה בכותל, בר מצווה במצדה, בר מצווה בצפת ואפילו הנחת תפילין בבית הכנסת השכונתי שלכם. למקומות האחרונים נוסף מקום מיוחד: "חגיגת בר מצווה בעיר העברית הקדומה סוסיא". כמו בכותל המערבי ובמצדה גם כאן חגגו לפני 1500 שנה בר מצווה וחתונות.

חגיגת בר מצווה שמחה עם ערך יהודי מסורתי

 

בר מצווה בסוסיא עורכים בבית הכנסת העתיק בסוסיא בית כנסת עתיק בן 1500 שנה, בית הכנסת שנחשף בחפירות בסוסיא הוא מהגרנדיוזיים והמהודרים מבתי הכנסת שהתגלו בארץ בכלל ובאזור יהודה, רצפתו של בית הכנסת מאוירת בפזל פסיפס מרהיב שנשמר להפליא עד ימנו, כתובות פסיפס בעבריות וארמיות. בתוך אולם התפילה יש במה מקורית עליה נערוך את טקס התפילה, מבנה בית הכנסת גדול מאוד והוא בנוי מאבן, האורחים שלכם, יוכלו לבחור בין מושבים מקורים על אבן לבין כיסאות מודרניים בני ימנו.

מתופפים או כליזמרים לבר מצווה בסוסיא?
הליווי שלנו מתחיל בעצם ברגע שתרדו מהאוטובוס בגן הלאומי סוסיא, אנחנו נמתין לכם עם מוזיקה חייה זה יכול להיות זוג מתופפים, או מתופף וקלרינט או סקסופון, אנחנו נתאים לכם את ההרכב המוזיקלי שיתאים לכם ולאורחים שלכם.


תהלוכת בר מצווה עם חופת חתנים, תופים ושופרות
אחרי הקפה של הבוקר, נצא ביחד לתהלוכה כאשר חתן בר המצווה צועד בראש התהלוכה. הנגנים ינחו וינגנו מוזיקה ושירים ישראלים שכולם אוהבים ומכירים, שירי חפלה לצד שירים חסידים וארץ ישראלים, מפעם לפעם נעצור למעגל של שמחה. התהלוכה עורכת כחצי שעה מתחילה בכניסה לסוסיא ומגיעה לשיאה בתוך בית הכנסת שם נערוך את התפילה. במהלך התפילה והנחת התפילין מצטרפים הנגנים עם מוזיקה במהלך כל האירוע.


מה עוד אפשר לעשות בסוסיא?
המיקום הגאוגרפי של סוסיא יבטיח לכם חווית נוף יוצאת מגדר הרגיל, פשוט להנות מהטבע בנוסף תוכלו לחוות את חיי היום יום של תושבי סוסיא בתקופת התלמוד באופן מוחשי לצד שרידי המבנים העתיקים, כתובות הפסיפס עם עיטורים וכתובות בכתב עברי קדום ובארמית מהייחודיים בארץ , מנהרות המילוט התת-קרקעיות, המקוואות הפזורים לאורכה ורוחבה של סוסיא הקדומה ולסיום אפשר לראות מצגת אורקולית בתוך מערה המספרת את סיפורה של סוסיא העיר העברית הקדומה.


להזמנת להקת מתופפי המדבר לאירוע שלכם,

צרו קשר עכשיו 052-4457700

שלכם,

שרית בר יוסף

× דברו איתנו עכשיו! WhatsApp