בר מצווה בבא סאלי

בר מצווה בבא סאלי?

התקשרו עכשיו

📞

0524457700

drum.co.il@gmail.com

בר מצווה במתחם בבא סאלי עם תופים ושופרות

מתופפים לבר מצווה בבא סאלי? התקשרו עכשיו 052-4457700

אם חשבתם לערוך בר מצווה על קברו של הצדיק בבא סאלי אתם כנראה מצטרפים לאותם אנשים שמחפשים רעיונות יצירתיים, שיוציאו את האורחים שלהם משגרת הדי ג'י והעוף באולמות הנוצצים … לחגוג בר מצווה בבא סאלי הוא רעיון מעולה, כמי שאוהבים את רבי ישראל אבו חצירה – בבא סאלי וקשור למסורת המשפחתית ארוכת שנים אני יכול להבין את ההתרגשות הגדולה שאתם מתכננים לערוך את יום בר המצווה של בנכם בסמוך לציון הבבא סאלי

מתכננים בר מצווה בבא סאלי?

לנוחיותכם אספתי מספר פרטיים שיסיעו לכם לערוך את הטקס.
במתחם קברו של הבבא סאלי יש בית כנסת שם יוכל ילד הבר מצווה לקריאה בתורה, בסמוך לציון ישנם ספסלים ושולחנות, באזור מקורה שמתאים גם לחורף וגם לקיץ, יש שירותים מסודרים ואפילו נקיים מאוד וברזיות מים. 

מתופפים לבבא סאלי

מתופפים לבר מצווה בבא סאלי

ליום בר המצווה אני ממליץ על להקת המתופפים שלנו, שתלווה את החתן בר המצווה בדרך לעלייה לתורה עם תופים ושופרות וכמובן השירה של כל האורחים, אנחנו מצטרפים ומוספים שמח במהלך התפילה.

סעודה בבבא-סאלי

עליכם לדאוג לארוחה לאורחים אפשר להיעזר בחברת קייטרינג שמגיעה עד המקום, מוסיפה שולחנות במידת הצורך, או אם אחד הדודים יודע למנגל זה יעזור מאוד, על מנת להפוך את הסעודה לקולינרית ואסתטית יש לדאוג למפות.

בר מצווה בבא סאלי
תהלוכת בר מצווה בבא סאלי
טיפ לסיום

ועד טיפ קטן: נכדו של הבבא סלי רבי יצחק אבו חצירה מיקם את הישיבה שלו בסמוך לציון והוא נמצא שם במשך רוב היום, אפשר לגשת ולקבל ברכה.
בר מצווה בבא סאלי היא אירוע לא שיגרתי, האווירה במתחם מרוממת את מצב הרוח של כולם ובמיוחד את יוצאי עדות צפון אפריקה, שהכירו את משפחת אבו חצירה.

המפגש המשפחתי במקום לא שיגרתי , יוצר אירוע מיוחד שייזכר לכל החיים…

להזמנות התקשרו עכשיו:
שרו
מתופפי המדבר
052-4457700

× דברו איתנו עכשיו! WhatsApp