הצעת נישואין בכותל

הצעת נישואין בכותל המערבי ירושלים


מתופפי המדבר – 052-4457700

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

הצעת נישואין בכותל המערבי

הצעת נישואין בכותל זה מעמד מרגש! תוסיפו לזה את השמח שמתופפי המדבר יודעים לעשות והנה לכם מתכונת מושלמת להצעת נישואין שאותה אנחנו מבטיחים לכם לזכור כל החיים!

תכנון הצעת הנישואין מרעיון לביצוע מוצלח!

בתכנון מדויק ומתוזמן שכלל: תיאום עם החתן החמוד שיזם את ההצעה המקורית, עבודת הכנה קצרה תליית שלט הצעת הנישואין, וארגון של קהל ספונטני. 

המתנו לזוג בסוף מדרגות יהודה הלוי, הכלה לעתיד לא ידעה דבר וחצי דבר ממה שהולך להתרחש בעוד רגעים ספורים. אנחנו התחלנו לנגן על מנת לאסוף קהל גדול, דאגנו להפיץ את השמועה שתכף יהיה כאן אירוע מרגש במיוחד של הצעת נישואין. 

לשמחתנו השמועה על הצעת הנישואין קיבלה כנפיים ולאט לאט קהל רב של תיירים מכל העולם המתין אף ב-כליון עיניים לבואם של הזוג. מדריכי התיירים רגילים להסביר לתיירים על פי רוב,
על אירועי בר מצווה בכותל, ותופעת התהלוכות השמחות שעורכים מתופפים בירושלים,

אבל הפעם חיכתה גם להם הפתעה,
מדריכי הטיולים היו צריכים להסביר לתיירים שעוד מעט יהיה כאן הצעת נישואין והאחרונים אהבו את הרעיון!

הצעת נישואין בכותל המערבי שלב אחרי שלב

את הרעיון והמיקום תכננו עם החתן, בחרנו את המקום עם תצפית נוף לכותל המערבי שאין יפה יותר ומרגש ממנו.. כאמור אספנו תיירים וקיבצנו אותם כשאנחנו נותנים לקהל לזרום בחופשיות, כשהזוג התקרב אלינו פתחנו בצרור שופרות שעזר לכלה המתרגשת להבין מה פה קורה???….

החתן לעתיד קרע ברך לתשואות הקהל הרב שהתקבץ וביקש מהכלה להינשא לו, נראה שהכלה המרוגשת ודיי מובכת אהבה את הרעיון המקורי והסכימה לקבל בשמחה את הטבעת. הקהל הגדול שהיה סביבם פתח בקריאות שמחה ואז כאילו שהכול תוכנן מראש התפתחה פרץ של שמחה ספונטנית לחלוטין מהולה בהתרגשות שסחפה את כולם למחולות ותופים כמו שרק מתופפי המדבר יודעים לעשות!!! צפו בסרטון הווידאו הצעת נישואין

 

הצעת נשואין בכותל

אנחנו לא מסתפקים בתשומת לב אנחנו סוחפים את הקהל ולא מרפים!!!!

נשמח לשמוע מכם על הצעות מקוריות ומרגשות ויותר מכך נשמח להיות חלק בשמחה הפרטית שלכם.

בקרוב אצלכם,

להזמנות

052-4457700

מתופפי המדבר